Друк

        28 квітня 2021 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено Всеукраїнський вебінар за темою: «Виховна система ЗП(ПТ)О як оптимальний простір життя та творчості особистості» Всеукраїнський вебінар об’єднав у мережі 100 педагогічних працівників з різних куточків України.

        Спікери заходу представляли Вінницьку, Кіровоградську, Донецьку,Луганську, Дніпропетровську, Херсонську та Закарпатську області.

        Луганську область презентувала Тетяна Бородавка, голова методичної комісії класних керівників, викладач історії Біловодського професійного аграрного ліцею Луганської області, яка поділилася досвідом роботи щодо виховної системи закладу освіти у напряму формування національної свідомості у здобувачів освіти шляхом впровадження інноваційних форм виховної роботи.

28.04.2021 1

28.04.2021 2

 

28.04.2021 3

        Актуальним та цікавим став досвід педагогічних працівників ЗП(ПТ)О та НМЦ ПТО України щодо формування навичок успіху учнів Softskills, створення життєвого простору для творчості й становлення особистості, розвитку учнівського самоврядування, актуальних аспектів діяльності класного керівника в сучасних умовах, виховного процесу як концепту інноваційної діяльності, роботи бібліотеки закладу освіти як складової створення оптимального простору життя та творчості учнівської молоді тощо.

 

28.04.2021 4

      28.04.2021 5

 

28.04.2021 6

 

  Підбиваючи підсумки заходу було відзначено, що педагогічні колективи ЗП(ПТ)О України керуються інтересами й потребами здобувачів освіти, прагнуть створити для них сучасний виховний простір для формування громадянина, патріота Батьківщини, творчої особистості.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАХОДУ:

"Формування національної свідомості здобувачів освіти шляхом впровадження інноваційних методів виховної роботи", викладач Біловодського професійного аграрного ліцею Луганської області Тетяна Бородавка