24-25 травня 2021 року в Луганській області за участю консультантів ПРООН Олени ГРИШАЄВОЇ, Інни ДАРМІНОВОЇ, Наталії РИБАК відбулися зустрічі робочих груп з оновлення освітніх програм окремих робітничих професій: «Кухар», «Технолог з виробництва харчової продукції» (молодший бакалавр), «Кравець», «Закрійник», «Кондитер».

Робочі зустрічі проводяться в рамках реалізації проєкту «Підтримка Євросоюзом сходу України - відновлення, зміцнення миру та урядування», де одним із важливих напрямів діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру є сприяння реформуванню професійної (професійно-технічної) освіти Луганської, Донецької та Запорізької областей.

25.05.2021 1

 

 

         Під час запланованих заходів педагогічні працівники, роботодавці та представники НМЦ ПТО у Луганській області обговорили питання оновлення освітніх програм з урахуванням запитів роботодавців регіону, формування професійних компетентностей випускників, набуття та розвитку «твердих» та «м’яких» навичок здобувачів освіти в сучасних умовах. Присутні вирішили також організаційні питання, обговорили подальші плани роботи та подякували господарям за гостинність.

 

25.05.2021 2

 

25.05.2021 3   25.05.2021 4