Друк

26.05.2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено семінар-практикум за темою: «Формування вмінь та навичок військової, фізичної підготовки як необхідний чинник військово-патріотичного виховання молоді та можливості використання їх для захисту України».

Захід організовано з метою обміну досвідом з питання формування в учнівської молоді життєво необхідних умінь і навичок щодо захисту Вітчизни.

26.05.21 1

 

Спікери семінару-практикуму були: Олександр ГАЙДИДЕЙ − заступник директора з навчально-виховної роботи Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту, Віктор ТКАЧЕНКО − заступник директора з навчально-виховної роботи ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» та Володимир ДОНЧЕНКО − методист НМЦ ПТО у Луганській області.

26.05.21 2

 

26.05.21 3

 

26.05.21 4

 

26.05.21 5

 

Під час заходу було розглянуто питання щодо організації та проведення практичних занять прикладної фізичної підготовки з тем: «Подолання перешкод» та «Основи самозахисту».

Спікери на прикладах особистого досвіду роботи продемонстрували проведення: круглих столів з військовими ООС/АТО, спортивних змагань, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), вшанування пам’яті загиблих під час ООС та інших заходів.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму було відзначено, що майбутнє України формується сьогодні в роботі з учнівською молоддю, яка буде виконувати свій конституційний обов’язок перед Батьківщиною.

 

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ:

1. Презентація «Формування вмінь та навичок військової, фізичної підготовки як необхідний чинник військово-патріотичного виховання молоді та можливості використання їх для захисту України», методиста Донченко В.В. НМЦ ПТО у Луганської області 

2. Презентація "Військово-патріотичне виховання як засіб формування свідомості учнівської молоді", заступник директора з навчально-виховної роботи Гайдидей О.М. Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту

 

 ВІДЕОЛІНК