27 травня 2021 року на базі навчальної СТО ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» було проведено цільовий семінар за темою: «Прогресивні технології та новітнє обладнання в автомобільній галузі з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». В семінарі взяли участь 12 педагогічних працівників, які ведуть підготовку за цією професією в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

 

27002   2700 1

 

 

      На цільовому семінарі було презентовано сучасні виробничі технології та новітнє обладнання, яке використовується при ремонті та діагностуванні автомобілів: підйомник LAUNCHTLT 235.SB 220; сканер TEXARC 3; мультісканер LAUNCHX431, PRO 3; стенд для перевірки газових форсунок GBOinjectortesteroscilloscope; стенд для діагностики та чищення бензинових форсунок LAUNCH 602 А та ін.

 

2700 4

 

     Провели семінар майстри виробничого навчання ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Геннадій ЧОРНОЖУКОВ та Андрій РЕВЯКІН.

 

2700 3   2700 5  2700 6

 

 

     Учасники заходу підкреслили, що в сучасних умовах для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та конкурентоспроможності випускників закладів П(ПТ)О на ринку праці необхідно володіти новітніми технологіями.