Друк

28.05.2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання обласної методичної секції на тему: «Кроссенс як технологія розвитку критичного мислення на уроках. Підвищення якості та результативності уроку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій».

У заході взяли участь викладачі української мови та літератури, зарубіжної літератури ЗП(ПТ)О Луганської області.

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн обрано сервіс zoom.

 

28.05.21 1

 

Метою засідання обласної методичної секції визначено розгляд і застосування сучасних методів і форм на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури.

 

28.05.21 2

 

28.05.21 3

 

Спікери заходу: Світлана Мазурік (викладач Біловодського професійного аграрного ліцею у Луганській області), Тетяна Сумщенко (викладач Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту), Ольга Зайцева (викладач Рубіжанського відділення ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»), Ольга Чадюк (методист НМЦ ПТО у Луганській області).

 28.05.21 4

 

 28.05.21 5

 

28.05.21 6

 

28.05.21 7

 

28.05.21 8

 

28.05.21 9

 

Під час засідання розглянуто теоретичні та практичні аспекти застосування кроссенсу, а також шляхи підвищення якості та результативності уроку української мови та літератури, зарубіжної літератури за допомогою технології «Кроссенс» та сучасних освітніх технологій. Викладачі поділились дуже цікавим і корисним особистим досвідом.

На підсумок учасники визначили, що кроссенс може допомогти викладачу відкрити нестандартне, креативне, образне мислення у своїх здобувачів освіти – критичне мислення.

Застосування технології розвитку критичного мислення створює додаткову мотивацію до навчання. Здобувачі освіти краще засвоюють матеріал, тому що це їм цікаво. Вони вчаться застосовувати нові знання, спираючись на засвоєний раніше матеріал; у них виробляються вміння діяти і приймати рішення самостійно чи в складі групи та розв’язувати конфлікти.

 

Матеріали заходу:

Презентація Чадюк О.В., методиста НМЦ ПТО у Луганській області

Презентація Мазурік Світлани, викладача Біловодського професійного аграрного ліцею у Луганській області

Презентація Сумщенко Тетяни, викладача Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту

Презентація Зайцевої Ольги, викладача Рубіжанського відділення ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

Відеолінк