Друк

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області 10.06.2021 року відбулось засідання методичної секції на тему: «Оновлення змісту, форм та напрямків роботи на уроках предмету «Електротехніка» відповідно до СП(ПТ)О на компетентнісній основі».

Учасниками заходу стали викладачі предмету «Електротехніка» закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, які здійснюють підготовку з професій автомобільної, аграрної та електротехнічної галузей. Секцію проведено з метою надання методичної допомоги та поширення досвіду роботи досвідчених викладачів.


Лимар 11.06.2021     

На засіданні методичної секції презентували свій досвід педагоги: Тетяна КОНДРАТЕНКО (ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей»), Борис ФЕДОРОВ (Біловодський професійний аграрний ліцей Луганської області), Микола КОМЛИКОВ (Новопсковський професійний аграрний ліцей Луганської області), Олена КАЗНАЧЄЄВА (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»), Людмила ЗІНЧЕНКО (ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей»).


Лимар 11.06.2021 2

 Лимар 11.06.2021 3

 
Лимар 11.06.2021 4

 

У підсумках заходу було зазначено, що розглянуті форми і методи значно підвищують якість професійного навчання, створюють атмосферу пошуку творчого стилю навчальної діяльності здобувачів освіти, розвивають уміння вчитися та сприяють підготовці сучасних кваліфікованих робітників.