17 червня 2021р. НМЦ ПТО у Луганській області було проведено воркшоп для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за дуальною формою здобуття професійної (професійно-технічної) освіти.

Відкрила захід методистка НМЦ ПТО у Луганській області, яка розповіла про новини дуальної освіти, нормативно-правове забезпечення професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників в умовах дуальної форми здобуття професійної освіти, її впровадження в регіоні та виконання дорожньої карти закладами П(ПТ)О.

Презентуючи власний досвід впровадження дуальної форми в освітній процес закладів освіти, педагогічні працівники акцентували увагу на позитивних складових цієї співпраці як для роботодавців, так і для закладів ЗП(ПТ)О. Наголосили, що насамперед, це престижно для молодого кваліфікованого робітника, який по завершенню навчання може за бажанням працевлаштуватися на підприємстві.

На завершення заходу учасники висловили слова вдячності виступаючим та НМЦ ПТО у Луганській області за можливість обмінятися корисним досвідом.

17.06.2021 Сімова 11

17.06.2021 Сімова 12

 17.06.2021 Сімова 13

 17.06.2021 Сімова 14