15 лютого 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання обласної методичної секції керівників фізичного виховання, викладачів фізичної культури на тему: «Нова модельна програма з фізичної культури за НУШ. Гендерно рівні, безпечні, безконтактні та інклюзивні спортивні активності».

     У заході взяли участь методисти, керівники фізичного виховання, викладачі фізичної культури  ЗП(ПТ)О Луганської області.

     Захід було проведено у формі методичного диспуту, метою якого стало: розгляд програми з фізичної культури; застосування оновленого комплексного підходу при викладанні  вищезазначеного предмета.

 

     У ході роботи педагогічні працівники розглянули Концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти та її пріоритетні напрямки. Було зазначено, що в останні роки у більшості дітей та молоді спостерігається дефіцит рухової активності упродовж дня. У зв'язку з цим постає проблема вдосконалення рухового режиму підлітків та виявлення умов, що забезпечують його активізацію.

   

 

 

 

 

 

 

      Учасники  ознайомились із новою модельною програмою з фізичної культури та дізналися, що її головне завдання полягає не в здійсненні спортивної підготовки здобувачів освіти, а розвитку їхніх фізичних здібностей.

     На підсумок методист НМЦ ПТО ознайомила присутніх із 7 новими видами спорту на фізкультурі, а також поділилась «рецептом» приготування хорошого уроку.

 

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ:

 

«Нова модельна програма з фізичної культури за НУШ. Гендерно рівні, безпечні, безконтактні та інклюзивні спортивні активності», методист НМЦ ПТО у Луганській області Ольга ЧАДЮК 

- НАКАЗ МОНУ № 1141/4088 "Про затвердження Концеппції розвитку щоденного спорту в закладах освіти"