Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 22 лютого 2022 року було проведено обласний методичний консалтинг для практичних психологів ЗП(ПТ)О Луганської області (стаж роботи на посаді до 3-х років).

         Спікерами методичного консалтингу були: Тетяна ЖУК, сертифікований психолог з напряму когнітивно-процесуальної терапії, педагог-медіатор, арт-терапевт, аспірант ЛНУ ім. Т. Шевченка, практичний психолог Новопсковського професійного аграрного ліцею Луганської області, яка поділилася особистим ефективним досвідом роботи у напряму психодіагностики у роботі зі здобувачами освіти, батьками та педагогами, Валентина ДЕРЕВ’ЯНКО, методист НМЦ ПТО у Луганській області, акцентувала увагу на особливостях роботи психологічної служби в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

   

 

    Усі учасники заходу отримали практичні поради, методичні рекомендації щодо особливостей організації роботи психологічної служби в сучасному закладі професійної (професійно-технічної) освіти, відповіді на поставлені питання.

 

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ:

 - "Психодіагностичні методики у роботі психологічної служби закладу освіти зі здобувачами освіти, батьками, педагогами", методист НМЦ ПТО у Луганській області Валентина ДЕРЕВ`ЯНКО

- "Психодіагностичні методики у роботі психологічної служби закладу освіти зі здобувачами освіти, батьками, педагогами в Новопсковському професійному аграрному ліцеї", практичний психолог Новопсковського професійного аграрного ліцею Луганської області Тетяна ЖУК

 

ВІДЕОЛІНК