19 травня 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено патріотичну  онлайн-зустріч на тему: «Вишивана Луганщина: спогади і сьогодення» психолого-педагогічний вебінар, яка присвячена Всесвітньому дню вишиванки. 

   У заході взяли участь 42 педагогічних працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області.

   З привітальним словом до учасників звернувся директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Володимир АРТЮШЕНКО. 

https://drive.google.com/file/d/1N0QdnSS2jQETnmnWkhaZBNDoA-SZWlom/view?usp=sharing

   Метою заходу стало збереження народних традицій створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднання педагогічних працівників під час збройної агресії.

   

   У ході заходу прозвучала привітальна листівка від Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище», були переглянуті святкові світлини ЗП(ПТ)О Луганської області.

   Спікери Валентина ДЕРЕВЯНКО та Ольга ЧАДЮК (методисти
НМЦ ПТО у Луганській області) занурили учасників зустрічі у приємні спогади святкування Дня вишиванки на Луганщині.

   З привітальними словами до спікерів долучилися й викладачі ЗП(ПТ)О Луганської області: Тетяна СУМЩЕНКО (викладач Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту) нагадала про красу рідної Луганщини, Катерина КРАВЧЕНКО (викладач Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею) надихнула всіх на творчу роботу та перемогу.

   Приємним подарунком на підсумок заходу стало відеопривітання від викладачів та здобувачів освіти Золотівського професійного ліцею, яке представила викладач Наталія ЧЕРВЯКОВА. 

https://drive.google.com/file/d/1b54VTuBXoiM5w1w_kxttTAFeX8p0MotX/view?usp=sharing

https://docs.google.com/presentation/d/1ZNsj9v8RRXbBl6IkOUIIQNTC1qM6CFU4/edit?usp=sharing&ouid=112638852468310783480&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/presentation/d/11TiFQjsP_TW3F1nx07XzGwVTMV0ZUaMv/edit?usp=sharing&ouid=112638852468310783480&rtpof=true&sd=true