30 березня 2016 року на базі ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп ПТНЗ з професії «Кравець».

 

000001

 

 

Привітали учасників конкурсу начальник відділу професійної освіти і науки Департаменту освіти і науки, голова оргкомітету Тетяна Поскрякова, директор НМЦ ПТО у Луганській області Володимир Артюшенко, голова журі, керівник ательє «Модниця» Олена Чорна, в.о. директора ліцею Валентина Грошева.

У конкурсі взяли участь учні із Золотівського та Привільського професійних ліцеїв, Новоайдарського професійного аграрного ліцею, Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею, ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Теоретичний тур передбачав перевірку знань шляхом тестування на персональному комп’ютері (60 питань) з предметів «Технологія виготовлення одягу», «Матеріалознавство», «Обладнання», «Основи конструювання одягу», «Охорона праці».

У практичному турі конкурсанти виконували виготовлення дитячого костюму для відпочинку (куртка та брюки без підкладки) з бавовняної тканини, що відповідає вимогам 4 кваліфікаційного розряду.

До складу журі конкурсу входили керівник ательє «Модниця», представники ПТНЗ області, учні яких не брали участь у конкурсі.

Колективом ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» були створені сприятливі умови для проведення конкурсу.

У рамках проведення конкурсу для супроводжуючих осіб та представників ПТНЗ області було проведено засідання круглого столу з теми: «Впровадження регіонального компоненту в навчальний процес з професії «Кравець», а також організовано екскурсію до музею ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

За результатами теоретичного і практичного турів були визначені переможець та призери конкурсу:

І місце – Далакішвілі Віолетта (Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей);

ІІ місце  - Іванчак Анастасія (ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»);

ІІІ місце – Сафронова Анастасія (Золотівський професійний ліцей).

Переможця конкурсу буде направлено для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Герою Радянського союзу Г.Ф. Короленка».

Учасники обласного етапу конкурсу фахової майстерності нагороджені грамотами та дипломами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації і подарунками. 

 

000002   

 000003    000004    000005

 

000008

 

    000006     000007     000009

 

            000010                 000012

 

 000011

 

000013       000014